Kerstin Olby skrivbord / matbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KERSTIN OLBY, skrivbord / matbord, "England", 2000-tal, höjd ca 72, 180x74,5

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

912064

2021-05-09