Kerstin Lock-Hult, oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

KERSTIN LOCK-HULT (född 1923): "Spegling", signerad K Lock-Hult, olja på duk, a tergo betitlad, 81x73 cm

912067

2021-05-07