Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 400 SEK
Beschreibung
HÄNGE, 3 delar, 18K, rödguld, i form av björn, kyrka och flygplan, vikt ca 3.3 g
Zustandsbeschreibung
Bruksskick. Något otydliga stämplar. Samtliga delar håller 18K syra.
912081
2021-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner