Hänge 3 delar 18K

Hänge 3 delar 18K
Hänge 3 delar 18K
Hänge 3 delar 18K
Hänge 3 delar 18K

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 400 SEK

Beschreibung

HÄNGE, 3 delar, 18K, rödguld, i form av björn, kyrka och flygplan, vikt ca 3.3 g

Zustandsbeschreibung

Bruksskick. Något otydliga stämplar. Samtliga delar håller 18K syra.

912081

2021-05-09