Dugena Armbandsur 14K 1970-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUGENA, armbandsur, 14K, 1970-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare flexilänk förgyllt stål ej original, serie nr. 971103/171, diam ca 20x23 mm
Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
912084
2021-05-09