Pelikan Fountain Pen och Stiftpenna 2 delar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PELIKAN, Fountain Pen och Stiftpenna, 2 delar, 1950-tal, grönirriserande och svarta fodral, förgyllda detaljer, längd ca 120-130 mm, äldre fodral i läder medföljer
Fint åldersrelaterat skick. Fountain Pen saknar nib/ stift. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.
912089
2021-05-09