Oidentifierad konstnär carborundumetsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, signerad, numrerad 34/90, carborundumetsning, bladmått 66x50 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

912104

2021-05-16