Spegel Gustaviansk

Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk
Spegel Gustaviansk

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, omkring 1800, träskuren, 2-delat glas, dekor i pastellage, senare bronserad, ca 123x46 cm

Skador/lagningar

912105

2021-05-07