Skulptur droska med dosa

Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa
Skulptur droska med dosa

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, droska med hundar i metall, dosa i pärlemo samt bronserad metall, höjd ca 8, 17x8 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

912106

2021-05-07