Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, 1900-talets första hälft, droska med hundar i metall, dosa i pärlemo samt bronserad metall, höjd ca 8, 17x8 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
912106
2021-05-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner