Constantin Holzer Defanti, figurin Rosenthal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CONSTANTIN HOLZER DEFANTI, figurin, Pierrot, Rosenthal 1920-30-tal, galserat porslin, polykromt bemålad, ROSENTHAL SELB BAVARIA, inpressat C HOLZER DEFANTI, L ca 30 cm
Obetydligt slitage.
912108
2021-05-04