Constantin Holzer Defanti, figurin Rosenthal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CONSTANTIN HOLZER DEFANTI, figurin, Pierrot, Rosenthal 1920-30-tal, galserat porslin, polykromt bemålad, ROSENTHAL SELB BAVARIA, inpressat C HOLZER DEFANTI, L ca 30 cm

Obetydligt slitage.

912108

2021-05-04