Bruno Mathsson soffa modell Eva med läder
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Eva", soffa, 4-sits, Firma Karl Mathsson, daterad 1966, stomme i bok, sitsen med flätat läder, bredd ca 195, rygghöjd 83, sitthöjd ca 40 cm
bruksslitage, läder med patina
912126
2021-05-09