Bruno Mathsson soffa modell Eva med läder
Valmis
2021-05-09
912126
| Korkein tarjous | 32 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Eva", soffa, 4-sits, Firma Karl Mathsson, daterad 1966, stomme i bok, sitsen med flätat läder, bredd ca 195, rygghöjd 83, sitthöjd ca 40 cm
bruksslitage, läder med patina