Pelarbord med marmorskiva

Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva
Pelarbord med marmorskiva

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

PELARBORD, 1900-talets första hälft, marmorskiva, skuren dekor, höjd ca 75, diameter 40 cm

Märken, skiva med fläckar samt repor

912139

2021-05-07