Per Ola Andersson komposition oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER OLA ANDERSSON (f.1961), "Happiness", signerad, olja på duk, 70x50 cm

912147

2021-05-10