Gräddkanna i silver empire

Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire
Gräddkanna i silver empire

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÄDDKANNA, empire, I Edlund, 1800, uppsvängd hänkel, invändigt förgylld, höjd ca 6, vikt ca 112 g

Tre lagningar

912149

2021-05-10