Sekretär
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SEKRETÄR, ca 1940/50-tal, mahogny, invändigt med lådinredning i ek, höjd ca 112, 90x54 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Bruksslitage,
912155
Päivämäärä:
2021-05-10