Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SEKRETÄR, ca 1940/50-tal, mahogny, invändigt med lådinredning i ek, höjd ca 112, 90x54 cm, nyckel finns

Kuntoraportti

Bruksslitage,

912155

Päivämäärä:

2021-05-10