Fåtöljer i gripsholmsmodell 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, gripsholmsmodell, 1900-talets mitt, bemålade stommar i pärlgrått, textilkläddsa plymåer, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, textil med fläckar samt nött

912157

2021-05-10