Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LIEVORE, ALTHERR & MOLINA, "Catifa 46, stolar, 5 st Arper, stapelbara, kromat stativ, formböjd sits, sitthöjd 45 cm,
Bruksslitage, fanérskador
912162
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här