KONFERENSSTOLAR

KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR
KONFERENSSTOLAR

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIEVORE, ALTHERR & MOLINA, "Catifa 46, stolar, 5 st Arper, stapelbara, kromat stativ, formböjd sits, sitthöjd 45 cm,

Bruksslitage, fanérskador

912162

2021-05-10