Michael H Nielsen, Byrå Amber från Bolia

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MICHAEL H NIELSEN, Bolia modell "Amber" byrå, samtida, antracitlackad MDF samt stålbotten, lackade stålrörsben, 4 lådor samt skåpsdörr, ca höjd 92 cm 130x45 cm

Smärre bruksslitage, mindre ytrepor på toppskiva.

912164

2021-05-09