Michael H Nielsen, Byrå Amber från Bolia
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
MICHAEL H NIELSEN, Bolia modell "Amber" byrå, samtida, antracitlackad MDF samt stålbotten, lackade stålrörsben, 4 lådor samt skåpsdörr, ca höjd 92 cm 130x45 cm
Smärre bruksslitage, mindre ytrepor på toppskiva.
912164
2021-05-09