Soffa Arne Norell Jupiter

Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter
Soffa Arne Norell Jupiter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE NORELL, "Jupiter", soffa, 1900-talets andra hälft, skinnklädsel, etikettmärkt, längd ca 215, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, skador

912167

2021-05-07