Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KONSOLBORD, 1990-tal, svartmålat underrede i trä, stenskiva, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, höjd ca 75, 123x40 cm
smärre slitage
912168
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här