Konstolbord NK

Konstolbord NK
Konstolbord NK
Konstolbord NK
Konstolbord NK
Konstolbord NK
Konstolbord NK
Konstolbord NK
Konstolbord NK
Konstolbord NK
Konstolbord NK

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, 1990-tal, svartmålat underrede i trä, stenskiva, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, höjd ca 75, 123x40 cm

smärre slitage

912168

2021-05-09