Piedestal med ytterfoder

Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PIEDESTAL SAMT YTTERFODER, 1900-tal, porslin,
i form av kolonn, möjligen Italien, glaserad och förgylld, höjd piedestal ca 92 cm, höjd urna ca 27 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

912179

2021-05-08