Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PIEDESTAL SAMT YTTERFODER, 1900-tal, porslin,
i form av kolonn, möjligen Italien, glaserad och förgylld, höjd piedestal ca 92 cm, höjd urna ca 27 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
912179
2021-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner