Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, fasettslipat glas, krön med dekor av fåglar, ca 136x66 cm
Krönet m lagningar, dekor bitar som saknas
912194
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här