A Dekker, Tomado hylla
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
A DEKKER, hylla, Tomado Holland, ca 1950-talets mitt, svartlackad stomme i metall, 5 st olikfärgade hyllplan i lackad metall, höjd ca 140 98,5 x 3 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, avskavningar, märken, patina
912199
2021-05-09