Förgylld spegel

Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, monterad i förgylld tavelram, delvis pastelerad dekor, ca 65x50 cm

Slitage

912200

2021-05-04