Förgylld spegel

Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, monterad i förgylld tavelram, pastelerad dekor, ca 79x59 cm

Ett hörn med avslag av dekor

912206

2021-05-04