Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KISTA på benställning, senbarock, 1700-tal, rik intarsiadekor i bl.a masurbjörk, beslag i mässing, höjd 77, 68x40 cm
Beslag med skador, fanérskador, maskstungen, senare benställning
912210
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här