Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KISTA på benställning, senbarock, 1700-tal, rik intarsiadekor i bl.a masurbjörk, beslag i mässing, höjd 77, 68x40 cm

Beslag med skador, fanérskador, maskstungen, senare benställning

912210

2021-05-06