Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARVASER, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 21 cm.
Smärre nagg vid mynningen.
912211
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här