Parvaser Kina

Parvaser Kina
Parvaser Kina
Parvaser Kina
Parvaser Kina
Parvaser Kina
Parvaser Kina
Parvaser Kina
Parvaser Kina

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARVASER, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 21 cm.

Smärre nagg vid mynningen.

912211

2021-05-04