Sabel Robert Mole & Sons
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SABEL, brittisk, 1800-talets slut, för officer, klinga med etsad dekor med Drottning Victorias namnchiffer samt märkt Rob Mole & Sons Brimingham, klingrygg märkt M4072, läderklädd balja, längd ca 104
Ingår i specialauktion Vapen
Slitage
912220
2021-05-30