Skrivbordslampa Christian Idell Kaiser Idell

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

300 EUR

CHISTIAN IDELL SKRIVBORDSLAMPA, Berlin Kaiser Idell, 1900-talets första hälft, svartlackerad metall, höjd 44 cm.

Bruksslitage, märken och repor, ej funktionstestad

912224

2021-05-06