Förgylld spegel

Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel
Förgylld spegel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, monterad i förgylld tavelram, rikt skulpterad dekor i pastelage, 64x55 cm

Skador

912232

2021-05-05