Paolo Venini skål

Paolo Venini skål
Paolo Venini skål
Paolo Venini skål
Paolo Venini skål
Paolo Venini skål
Paolo Venini skål
Paolo Venini skål
Paolo Venini skål
Paolo Venini skål
Paolo Venini skål

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PAOLO VENINI, skål, "Inciso", blåtonad glasmassa, Italien, etsad Venini Italy Murano, höjd 11,5 cm

Mynning med micronagg, smärre repor

912236

2021-05-06