Förgylld spegel 1800-tal senempire

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, senempire, monterad i förgylld tavelram, skulpterad dekor i pastelage, 49x43 cm

Slitage

912237

2021-05-05