Fagerhults golvlampa

Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa
Fagerhults golvlampa

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

FAGERHULTS, golvlampa, ca 1970/80-tal, stomme i förkromad stål samt svart metall, ställbar höjd, samt vridbar i sidled, höjd ca 90-135 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelateratslitage, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

912240

2021-05-09