Liten ljuskrona

Liten ljuskrona
Liten ljuskrona
Liten ljuskrona
Liten ljuskrona
Liten ljuskrona
Liten ljuskrona
Liten ljuskrona
Liten ljuskrona

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, H ca 45 cm exkl. upphäng

Bruksslitage, lösa prismor medföljer

912241

2021-05-11