Carl Eldh skulptur
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL ELDH (1873-1954): Venus, signerad, patinerad gips, höjd ca 30 cm
Kuntoraportti
Lagningar, skador
912243
Päivämäärä:
2021-05-06