Carl Eldh skulptur

Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur
Carl Eldh skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARL ELDH (1873-1954): Venus, signerad, patinerad gips, höjd ca 30 cm

Kuntoraportti

Lagningar, skador

912243

Päivämäärä:

2021-05-06