Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, "Condour", soffbord, Danmark, ca 1960/70-tal, bockformat underrede i betsat lövträ, rökfärgad glasskiva, höjd 52, 135x87 cm

Bruksslitage

912245

2021-05-09