Vaser Kina, famille rose

Vaser Kina, famille rose
Vaser Kina, famille rose
Vaser Kina, famille rose
Vaser Kina, famille rose
Vaser Kina, famille rose
Vaser Kina, famille rose
Vaser Kina, famille rose
Vaser Kina, famille rose

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, famille rose dekor, 1900-tal, den ena märkt i botten, höjd 17-23 cm.

Bruksslitage.

912246

2021-05-04