Lena Cronqvist färglitografi
Valmis
2021-05-04
912248
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST, (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, 73x53 cm
Oramat blad