Lena Cronqvist färglitografi

Lena Cronqvist färglitografi
Lena Cronqvist färglitografi
Lena Cronqvist färglitografi
Lena Cronqvist färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA CRONQVIST, (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, 73x53 cm

Oramat blad

912248

2021-05-04