Konstböcker 2 st

Konstböcker 2 st
Konstböcker 2 st
Konstböcker 2 st
Konstböcker 2 st
Konstböcker 2 st
Konstböcker 2 st
Konstböcker 2 st
Konstböcker 2 st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSTBÖCKER, 2 st, "Gösta Adrian Nilsson" av Nils Lindgren Meijels 1949 numrerad 56 samt "Göteborgskoloristerna" av bla Axel Romdahl Rabén & Sjögren, båda med skinnband

Bruksslitage, skiss saknas i GAN-boken

912254

2021-05-09