Konstböcker 2 st
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSTBÖCKER, 2 st, "Gösta Adrian Nilsson" av Nils Lindgren Meijels 1949 numrerad 56 samt "Göteborgskoloristerna" av bla Axel Romdahl Rabén & Sjögren, båda med skinnband
Bruksslitage, skiss saknas i GAN-boken
912254
2021-05-09