CARL SANDELL (född 1958): Komposition

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad Case, akvarell, 18x26 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

912268

2021-05-22