Ernst Neizvestny etsning

Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning
Ernst Neizvestny etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST NEIZVESTNY(1925-2016) , komposition, etsning, nr EA, signerad, motivmått ca 13x17,5 cm

912273

2021-05-06