Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, pastoralt motiv, ca 97x72 cm
Slitage, färgbortfall, mindre dukskada
912292
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här