Oidentifierad konstnär olja på duk 1800-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, pastoralt motiv, ca 97x72 cm

Slitage, färgbortfall, mindre dukskada

912292

2021-05-09