Örjan Wiksröm litografi

Örjan Wiksröm litografi
Örjan Wiksröm litografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ÖRJAN WIKSTRÖM (född 1948): "Ikaros", signerad, tryckt i 20 ex, litografi, bladmått ca 66x50 cm

Kuntoraportti

912295

Päivämäärä:

2021-05-24