Örjan Wiksröm litografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ÖRJAN WIKSTRÖM (född 1948): "Ikaros", signerad, tryckt i 20 ex, litografi, bladmått ca 66x50 cm
Kuntoraportti
912295
Päivämäärä:
2021-05-24