Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CALLIGARIS, stolar, 4 st, aluminium samt träsits, sitthöjd ca 47 cm
smärre slitage, ställvis med märken och repor
912299
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här