Stolar Calligaris

Stolar Calligaris
Stolar Calligaris
Stolar Calligaris
Stolar Calligaris
Stolar Calligaris
Stolar Calligaris
Stolar Calligaris
Stolar Calligaris
Stolar Calligaris
Stolar Calligaris

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CALLIGARIS, stolar, 4 st, aluminium samt träsits, sitthöjd ca 47 cm

smärre slitage, ställvis med märken och repor

912299

2021-05-09