Vitrinskåp
Valmis
2021-05-04
912309
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, mahognyfanér, filtklädda hyllplan, beslag i mässing, höjd 143, 71x34 cm
Bruksslitage