Carl Malmsten "Farmor"
Vollendet
2021-05-09
912312
| Höchstes Gebot | 6 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, 1900-talets andra hälft, textilklädd, ben i bok, sittshöjd ca 41 cm.
senare klädsel, smärre slitage