Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, 1900-talets andra hälft, textilklädd, ben i bok, sittshöjd ca 41 cm.
senare klädsel, smärre slitage
912312
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här